laxmi-watches
۰۳ اردیبهشت

شرکت محبوب لاکسمی در سال 1988 در شهر توکیو تاسیس شد. ژاپن کشور شناخته شده ی تولید و ساخت برندهای معروف و محبوب ساعت مچی مانند: سیکو، کاسیو، سیتیزن، اورینت و لاکسمی می باشد. شرکت لاکسمی از ابتدا علاقه ی زیادی به سرمایه گذاری در دنیای مد و زیبایی داشته و به همین دلیل با تمرکز به جنبه های مختلف در ساخت یک ساعت مچی این برند را به نامی معتبر تبدیل کرده است که شایستگی خویش را برای دارا بودنِ نام کشور سازنده به درستی نشان داده است. تمرکز بر ابعادِ کیفیت، دقت، جذابیت و طراحی منحصر به فرد، این مجموعه ی استثنایی را گرد آورده است.

با توجه به دقت در استفاده از بهترین متریال بویژه در ساخت قاب ساعت، گویی مفهوم حقیقی تعادل در زیبایی و عملکرد را بیان نموده است.

laxmi

طراحان ساعت های لاکسمی براین باورند که هر فردی دارای استایل و تیپ خاص خودش است به نحوی که وقتی فردی مکانی را ترک می کند از خود امضا یا نشانه هایی به جا می گذارد. گاهی این نشانه ها می تواند بعضی رفتارها یا اندیشه های خاص و هیجان انگیز باشد و گاهی سبک لباس پوشیدن یا استفاده از وسایلی مانند ساعت که او را از دیگران متفاوت می کند. در کنار تمام امتیازهای این برند می توان به قیمت مناسب آن نیز اشاره نمود.

laxmi

نام لاکسمی برگرفته از لشکمی الهه ی زیبایی و دارایی است.

شرکت Laxmi Watch برندی است که حدود سی سال نیز در بازار ایران حضور پررنگ داشته است و بسیاری با این برند آشنا می باشند. در ادامه به مجموعه ی ساعت های ارائه شده در این برند نگاهی می اندازیم که در برگیرنده ی همه ی سلیقه ها ی متفاوت در افراد می باشد به گونه ای که هم برای کسانی که علاقه مند به تیپ های اسپرت هستند طراحی شده است و هم برای افرادی که سلیقه ی کلاسیک دارند.

 میهن تایم نمایندگی رسمی فروش آنلاین ساعتهای Laxmi در ایران است از لینک زیر میتوانید مدل مردانه و زنانه آن را بررسی بفرمایید. 

 

بررسی سری و مدل های ساعت لاکسمی

Prestige

Prestige: اعتبار

Prestige: اعتبار

بیش از ده مدل ساعت کلاسیک مردانه با بندهای استیل یا چرمی در رنگ بندی متنوع را شامل می شود.

Luminous

luminous

luminous: درخشان

ساعت های زنانه با نگین های ظریف و خیره کننده با بندهای فلزی و چرمی

Premier

premier

premier: برتر

بیش از ده ها مدل متنوع از ساعت های کورنوگراف می باشد.

Adore

adore

adore: عشق ورزیدن

سری ساعتهای ست برند لاکسمی

 

 میهن تایم نمایندگی رسمی فروش آنلاین ساعتهای Laxmi در ایران است از لینک زیر میتوانید مدل مردانه و زنانه آن را بررسی بفرمایید. 

 

3.5 (70.91%) 11 votes
//

دیدگاه بگذارید