ساعت زنانه Audemars Piguet
۰۴ اسفند

شرکت سوییسی Audemars Piguet (در ایران به AP معروف است) تولید کننده ی ساعتهای خاص و لاکچری برای سلبریتی ها و افراد سلطنتی، چهلمین سالگرد فعالیتش را با ارائه یک ساعت با طرح جدید Royal Oak Frosted Gold جشن گرفت.

این شرکت قبلا نسخه ای از این ساعت را با طلای سفید ارائه داده بود که بسیار هم مورد استقبال افراد مشهور قرار گرفت این بار با تغییراتی سعی در بهتر و زیبا شدن مدل جدید نموده است که می توان به استفاده ی بیشتر از طلا و مفتول های طلایی و استفاده از آینه نام برد همچنین کلا این بار از طلای زرد بجای طلای سفید استفاده کرده است.

Audemars Piguet

Audemars Piguet

در تولید این مدل که به صورت خیلی محدود نیز تولید شده است، 300 قطعه بکار رفته است و قطر صفحه ی آن 37 میلی متر است که نسبت به نسخه ی قبلی تولید شده در سال 2016 که کمتر از 33 میلی متر بوده بزرگتر است.

پودر الماس استفاده شده در این مدل به زیبایی آن صد چندان افزوده است شماره های آینه ای تخت که از جنس یاقوت کبود ضد زنگ هستند از دیگر ویژگی های این مدل کلاسیک طرح سلطنتی می باشد.

در این ساعت کریستالی تعبیه شده است که انرژی ساعت را تامین می کندکه قادر به ذخیره ی 60 ساعت انرژی در خود است.

ساعت زنانه Audemars Piguet

ساعت زنانه Audemars Piguet

 

این شرکت در طراحی این ساعت از جواهرات شرکت معروف ایتالیایی یعنی کارولینا بوچی استفاده کرده است کارولینا بوچی در این دومین همکاری اش با این شرکت در قسمت شماره های روی صفحه می گوید: در طراحی نسخه ی اول این مدل ساعت که از طلا استفاده کرده ام سعی کردم همه ی موارد را مورد برسی مجدد قرار بدهم و به این نتیجه رسیدم که تمام سطوح شماره ها باید کاملا صاف و آینه ای با رنگ نقره ای باشند و با استفاده ی مجدد طلا مخالف بودم و ترجیح دادم از طلای بیشتر در قسمت دستبند ساعت استفاده کنم.

این ساعت در جعبه ی خاص خودش ارائه می گردد که ساعت در یک دستمال پوششی درون آن قرا گرفته است.

ساعت مچی AP

ساعت مچی AP

در آخرین فروش صورت گرفته از این ساعت قیمت آن 53600 دلار بوده است.

اگر قصد خرید ساعت مچی زنانه لوکس و با کیفیت دارید از بخش زیر دیدن فرمایید

5 (100%) 1 vote
//

دیدگاه بگذارید