M2 Seven Seas 1180x704 - Tutima M2 Seven Seas ساعتی برای طرفداران ورزشهای سخت
۱۴ فروردین

تمامی برندهای مطرح دنیای زیبایی و مد سعی در تولید و ساخت مدل های خاصی مناسب برای ورزش های سنگین در مجموعه ی تولیداتشان هستند از لباسهای ورزشی و کفش گرفته تا لوازم الکترونیکی همیشه نمونه هایی برای این دوستداران ورزش های خاص و دشوار، تولید و طراحی شده است. در بین ساعتها هم این قاعده مستثنی نبوده و برندهای محبوب و معروف ساعت مچی به این منظور اختصاص داده اند زیرا حقیقتا همیشه برای این ورزشکاران استفاده از لوازم جانبی ورزشی هم خیلی جذاب و هم خیلی مهم و ضروری بوده است.

به همین بهانه در این مطلب به معرفی ساعت اسپورت M2 Seven Seas  از برند آلمانی Tutima می پردازیم.

M2 Seven Seas watch1 - Tutima M2 Seven Seas ساعتی برای طرفداران ورزشهای سخت

وقتی این شرکت اعا کرد این ساعت برای موقعیت های شدید طراحی شده منظور آن برای استفاده در زمان غواصی و در اعماق حتی اقیانوس های عمیق هم بوده است.

و یا در هنگام کایت سواری در میان آسمانها یا موج سواری بروی امواج بزرگ و یا در هنگام شیرجه زدن هایی از ارتفاعات بالا که می توان بروی کیفیت و کارایی اش کاملا حساب کرد به نحوی که شرایط بر روی دقت ساعت تاثیر منفی نگذارد و یا دچار خراشیدگی یا ورود آب به داخل آن نشود.

مزیت بسیار مهم دیگر این ساعت شماره های آن است که در تاریکی خیلی زیاد هم قابلبت دیدن ساعت را به شما می دهند و می توانید بفهمید ساعت چند است.

در ساخت ساعت از یک قطعه ی به ضخامت 3 میلی متری از یاقوت کبود و در کنار آن از تیتانیوم با سطح ماسه ای استفاده شده که این محصول را در برابر خراش و آسیب دیدگی مقاوم می کند و اگر حتی در برابر خراشیدگی های بسیار شدید آسیب دید به راحتی قابلیت این را دارد که به حالت اولیه تعمیر شود.

M2 Seven Seas

M2 Seven Seas

این نوع ساعت ها نه فقط برای علاقه مندان به این چنین ورزشهایی بلکه برای افراد دیگر هم جذاب بوده به نحوی که حتی می توانید در جلسات رسمی و اداری خود هم از آن استفاده کنید.

قیمت 1900 دلاری این محصول در برابر کارایی و قابلیت فراوانی که دارد مزیت به صرفه بودن را هم به این مجموعه ی گزینه های عالی اضافه کرده است که به یکی از جذاب ترین ساعتهای اسپورت تبدیل کرده است.

 

5 (100%) 4 votes
//

دیدگاه بگذارید